Καταχωρήθηκε από:
Κατηγορία:
Μοιραστήτε το:

Σεμινάριο του Hilal Cemile Tümer

Εργαστήριο Εθνομουσικολογίας και Πολιτισμικής Ανθρωπολογίας Τμήμα Μουσικών Σπουδών, ΕΚΠΑ Σεμινάριο Υπ. Διδ. Hilal Cemile Tümer Τμήμα Ιστορίας Πανεπιστήμιο της Καλιφόρνια, Μπέρκλεϊ   Aegean in Flux: Migration from the Morea during the Greek War of Independence Συζητητής: Παναγιώτης Πούλος, Τμήμα Μουσικών Σπουδών, ΕΚΠΑ   Τετάρτη 15 Μαϊου 2024, 15.30 Εργαστήριο Εθνομουσικολογίας και Πολιτισμικής Ανθρωπολογίας Φιλοσοφική Σχολή, Πανεπιστημιούπολη Ζωγράφου,  4ος όροφος Το σεμινάριο διοργανώνεται στο πλαίσιο της συνεργασίας του Εργαστηρίου Εθνομουσικολογίας και Πολιτισμικής Ανθρωπολογίας με την ερευνητική ομάδα IstanPolis.

Εργαστήριο Εθνομουσικολογίας και Πολιτισμικής Ανθρωπολογίας
Τμήμα Μουσικών Σπουδών, ΕΚΠΑ